Laatste Nieuws
De Wet toekomst pensioenen kan op 1 juli ingaan na goedkeuring van de Eerste Kamer.
De Wet Toekomst Pensioenen is goedgekeurd door de Tweede Kamer. Het is nu aan de Eerste Kamer om over deze wet te stemmen. Als de wet ook door de Eerste Kamer is goedgekeurd, kunnen we het onderwerp invaren binnen beroepspensioenvereniging BPOA behandelen. Onder invaren verstaan we de overdacht van alle opgebouwde pensioenen naar de nieuwe pensioenregeling. Daarom is dit onderwerp voor alle leden van BPOA en alle deelnemers van SPOA van belang. In de wet is invaren het uitgangspunt. Het bestuur van BPOA zal in een Algemene Ledenvergadering een voorstel tot invaren ter stemming brengen. Wij vinden het belangrijk om u goed te informeren over deze besluitvorming.
Op 23 november 2022 vond de algemene ledenvergadering van BPOA plaats.
Op 29 juni is de tweede hybride Algemene Ledenvergadering van 2022 gehouden. Belangrijk onderwerp was de stemming over de nieuwe pensioenregeling van BPOA. Uiteindelijk is de regeling goedgekeurd met 50 stemmen, 49 voor en 1 tegen.
Bestuur verwelkomt apotheker Marvin Tjioe
Gepubliceerd op 24-06-2021
In de ALV van 23 juni jl. is als vijfde bestuurslid voorgedragen èn benoemd: Marvin Tjioe.
Marvin is 45 jaar, woont in Bergen op Zoom en heeft samen met zijn vrouw twee dochters en twee zonen. Marvin is werkzaam als interim apotheker in de openbare farmacie en industrie en wordt regelmatig gevraagd als adviserend apotheker en docent. "Ik vind het belangrijk om me in te zetten voor ons apothekerspensioen. Voor veel leden is dit een ver-van-het-bed-show, maar ik heb me gerealiseerd dat pensioen een belangrijke bouwsteen is voor iedere apotheker als oudedagvoorziening. Er liggen veel veranderingen in het verschiet en daar draag ik graag mijn steentje aan bij om hierover mee te denken. Ik zit hier voor onze toekomst."
Gelet op de toenemende werkzaamheden als gevolg van de komst van een nieuw pensioenstelsel en pensioenregeling (het Project Apothekerspensioen), heeft het 4-koppige bestuur eind 2020 de vacature voor een vijfde bestuurslid uitgezet.
Marvin is vanaf februari van dit jaar aspirant-bestuurslid bij BPOA. Hij is een enthousiaste en breed georiënteerde apotheker, ook het pensioendossier heeft zijn volle aandacht. Het bestuur verwelkomt Marvin van harte en ziet uit naar een fijne samenwerking.