Laatste Nieuws
Het bestuur van Beroepspensioenvereniging Pensioenfonds Openbare Apothekers (BPOA) nodigt haar leden uit voor de algemene ledenvergadering op woensdag 29 juni 2022 om 20.00 uur in Hotel Mitland te Utrecht.
De volgende stap richting de nieuwe pensioenregeling voor openbaar apothekers kan gezet worden. En wel op 29 juni as. tijdens de Algemene Ledenvergadering van BPOA. De leden BPOA stemmen dan namelijk over de voorstellen voor invulling van de flexibele pensioenregeling.
- FD Pensioenpro 20 april 2022 - De beroepsvereniging voor openbare apothekers wil snel over naar de flexibele premieregeling. Vooruitlopend op de overstap naar het nieuwe contract op 1 januari 2024 heeft Pensioenfonds Openbare Apothekers het beleggingsbeleid bevroren.
Een belangrijke mijlpaal: vandaag heeft minister Schouten het wetsvoorstel met nieuwe regels voor pensioen naar de Tweede Kamer der Staten-Generaal gestuurd.
Iedere apotheker straks een eigen pensioenpotje?
Gepubliceerd op 09-05-2019
U leest dagelijks in de krant over mogelijke richtingen van het Nederlands pensioenstelsel. Steeds terugkerende kreten zijn dan ‘iedereen zijn eigen pensioenpotje’ en ‘afschaffen van het doorsneesysteem’. Maar wat betekent dit nu eigenlijk? En wat zijn de gevolgen voor de pensioenregeling van BPOA, dus voor úw pensioenregeling? Op de algemene ledenvergadering zullen we hier bij agendapunt 4 nader op ingaan, met voor u de mogelijkheid om vragen te stellen en uw eigen mening hierover te geven. Graag nodigt het bestuur van Beroepspensioenvereniging Pensioenfonds Openbare Apothekers (BPOA) u uit voor de ledenvergadering op 25 juni a.s.