Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Laatste Nieuws


1e Kamer stemt in met de nieuwe pensioenwet

De Wet toekomst pensioenen kan op 1 juli ingaan na goedkeuring van de Eerste Kamer.

Lees verder


Besluit invaren komt dichterbij

De Wet Toekomst Pensioenen is goedgekeurd door de Tweede Kamer. Het is nu aan de Eerste Kamer om over deze wet te stemmen. Als de wet ook door de Eerste Kamer is goedgekeurd, kunnen we het onderwerp invaren binnen beroepspensioenvereniging BPOA behandelen. Onder invaren verstaan we de overdacht van alle opgebouwde pensioenen naar de nieuwe pensioenregeling. Daarom is dit onderwerp voor alle leden van BPOA en alle deelnemers van SPOA van belang. In de wet is invaren het uitgangspunt. Het bestuur van BPOA zal in een Algemene Ledenvergadering een voorstel tot invaren ter stemming brengen. Wij vinden het belangrijk om u goed te informeren over deze besluitvorming.

Lees verder


Terugkijken: ALV 23 november 2022

Op 23 november 2022 vond de algemene ledenvergadering van BPOA plaats.

Lees verder


Leden stemmen in met nieuwe pensioenregeling voor BPOA

Op 29 juni is de tweede hybride Algemene Ledenvergadering van 2022 gehouden. Belangrijk onderwerp was de stemming over de nieuwe pensioenregeling van BPOA. Uiteindelijk is de regeling goedgekeurd met 50 stemmen, 49 voor en 1 tegen.

Lees verder

Nieuw bestuurslid Roelf Jan Dijkhuizen


Gepubliceerd op 24-04-2017

Op 20 april 2017 is Roelf Jan Dijkuizen benoemd als bestuurslid bij BPOA.

Op 20 april 2017 is Roelf Jan Dijkuizen benoemd als bestuurslid bij BPOA. Dijkhuizen studeerde in 1980 af als apotheker aan de Rijksuniversiteit Groningen (RUG). Sinds 1982 is hij apotheker in Arnhem en heden werkzaam in de instellingenfarmacie bij Brocacef Ziekenhuis farmacie. Dijkhuizen heeft bestuurlijke ervaring opgedaan onder andere als voorzitter van de Arnhemse Apothekers Vereniging (van 2001-2008) en als voorzitter van Departement Midden-Gelderland (van 2004-2012). Ook was hij lid van het landelijk bestuur van de Verenigde Kring-Apotheken Nederland (VKAN) van 2009 tot 2014. Roelf Jan voelt zich nauw betrokken bij het pensioendossier van de apothekers.