Laatste Nieuws
In de nieuwsbrief van december heeft BPOA een digitale poll uitgezet onder haar leden. Hoe kunnen wij u bereiken? In dit bericht treft u de uitkomst van deze poll.
Op 25 november is voor de tweede keer de ALV in de vorm van een webinar gehouden. Het niveau van pensioenopbouw blijft in 2021 onveranderd.
Het bestuur heeft het voornemen om, gezien de te verwachten werkzaamheden als gevolg van het recent bereikte pensioenakkoord, met één persoon uit te breiden, hetgeen valt binnen de statutaire bepalingen.
Op 25 november jl. is de ALV voor de tweede keer via een online webinar gehouden.
Nieuwsbrief december 2018
Gepubliceerd op 11-12-2018
Tijdens de algemene ledenvergadering (ALV) van 27 november jl. sprak het bestuur van BPOA met de leden over de aanpak om te komen tot een nieuwe pensioenregeling. De introductie ervan staat op de rol voor 2020. Doel ervan is de regeling te laten aansluiten bij de actuele wensen en behoeften van de openbare apothekers én de wettelijke kaders die dan gelden. Liefst wordt ook gelijk aangesloten op een nieuw pensioenstelsel. Maar nog onduidelijk is of het kabinet hierover in het komende jaar besluiten gaat nemen, na het klappen van het pensioenakkoord. Hierover - en over de andere onderwerpen die in de ALV aan de orde kwamen - leest u in deze nieuwsbrief meer.